Restauracja Sosnowiec

Restauracja Piast

O restauracji

bankiety sosnowiecW plan miasta Sosnowiec restauracja Piast wpisała się w 1990 roku. Ponad dwudziestoletnia praktyka w świadczeniu usług gastronomicznych na docenianym przez naszych gości wysokim poziomie sprawia, iż z podejmowanych zobowiązań wywiązujemy się profesjonalnie, terminowo i w 100 procentach.

Specjalizujemy się w kuchni polskiej i staropolskiej. Serwujemy dania i wyroby własnej produkcji, przygotowywane na miejscu, w restauracji. Do sporządzania kulinarnych majstersztyków, wypełniających menu, wykorzystujemy jedynie naturalne produkty. Dla wyjątkowego smaku potraw i z uwagi na zdrowie naszych gości, nie stosujemy konserwantów ani żadnych sztucznych ulepszaczy.

Na specjały naszej kuchni zapraszamy do estetycznych i klimatyzowanych wnętrz restauracji Piast codziennie od południa. Oferujemy także możliwość zaopatrzenia cateringowego organizowanych przez Państwa imprez, z dostawą i obsługą. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości wyprawienia w naszym lokalu dowolnej uroczystości. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, organizujemy niezapomniane i wyjątkowo smaczne wesela, bankiety i imprezy okolicznościowe. Sosnowiec z apetytem konsumuje od wielu lat efekty powierzanych nam przedsięwzięć.

Z przyjemnością i pasją pracujemy na Państwa zadowolenie.
Na co dzień i od święta!

 • Godziny otwarcia

  codziennie od godz. 12:00
 • Adres restauracji

  Dmowskiego 27
  41-219 Sosnowiec
 • Skontaktuj się

  tel./fax: (32) 263 46 34
  tel. kom.: 509 370 978
  email: wyślij wiadomość
 • ^Do góry strony